OMSI forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREBAČEN NA NOVI HOSTING, POSETITE BALKANTRANSPORT.INFO/SIMULATORI

Mapa Zeleni Venac - Zemun (Zemun Polje)

SerAlex

Broj poruka : 51
    Datum upisa : 12.04.2012
    Godina : 28

Mapa Zeleni Venac - Zemun (Zemun Polje) Empty Mapa Zeleni Venac - Zemun (Zemun Polje)

Počalji  SerAlex taj Sre 23 Maj 2012 - 8:52

Trenutno stanje mape: 1%

Kao sto znate resio sam mapu da pravim.Sa radom cu poceti za nekih 15-ak dana zbog obaveza.

Trenutno pregledam objekte i ulice da vidim sta moze da se iskoristi, a sta ne.Vise stvari ne moze da se iskoristi tako da je to mali problem.

Mapa ce sadrzati na samom pocetku linije 704 i 707 (mozda samo jednu od ove dve u samom pocetku) dok cu kasnijom modifikacijom da ubacim linije 15,84,706,709.Gledacu da je napravim sto realnije.Gledajuci na put krivine i slicno dok za objekte (zgrade) cu videti sta cu i kako cu.

Dalje modifikacije ove mape ce biti moguce samo uz moju dozvolu i pravicu je tako da svaki put za novu liniju ce moci uz nikakve ili sitne izmene da se izradi.

Molim sve ljude da mi pomognu u sto vecem broju sto se tice slika nekih objekata (stubica, kanta, bandera, stanica) da kad nadjem vremena mogu da ih napravim.Dimenzije istih bi bile od velike pomoci.

P.S. Takodje molim nekog ko zna dobar strani sajt sa objektima za download i forumom da se raspitam kod ljudi kako i sta ide jer je sve ovo novo.

Sada je Uto 1 Dec 2020 - 1:19