OMSI forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM PREBAČEN NA NOVI HOSTING, POSETITE BALKANTRANSPORT.INFO/SIMULATORI


2 posters

    Nemogucnost pristupa podesavanjima

    avatar
    Ralexx


    Broj poruka : 19
    Datum upisa : 28.02.2012

    Nemogucnost pristupa podesavanjima Empty Nemogucnost pristupa podesavanjima

    Počalji  Ralexx Sub 24 Mar 2012 - 12:03

    Vec izvesno vreme uopste ne mogu pristupiti podesavanjima. Kada kliknem na Options pojavi se poruka "datei nicht gefunden" i sva polja su prazna. Da stvar bude gora podesavanja koja sam ranije izvrsio, narocito ona vezana za minimalne graficke i ostale zahteve, izgleda vise ne vaze, pa svi cak i default busevi skacu. Vise puta sam reinstalirao igru, kratko vreme radi normalno a onda se ponavlja isto. Da li neko ima ideju kako resiti ovaj problem?
    mzi
    mzi
    Admin


    Broj poruka : 90
    Datum upisa : 04.02.2012
    Godina : 40

    Nemogucnost pristupa podesavanjima Empty Re: Nemogucnost pristupa podesavanjima

    Počalji  mzi Sub 24 Mar 2012 - 12:53

    Moras reci koje modove ubacujes , dal menjas skripte i sl .... jer to moze da izazove problem Wink
    avatar
    Ralexx


    Broj poruka : 19
    Datum upisa : 28.02.2012

    Nemogucnost pristupa podesavanjima Empty Re: Nemogucnost pristupa podesavanjima

    Počalji  Ralexx Sub 24 Mar 2012 - 14:24

    Da, modifikovao sam skripte i postigao zeljene rezultatate(kretanje putnika, brzina otvaranja vrata i sl.), ali eto sta se desilo...
    Bezveze, mogao sam da pretpostavim, ali sad sam bar siguran. Hvala na odgovoru.
    mzi
    mzi
    Admin


    Broj poruka : 90
    Datum upisa : 04.02.2012
    Godina : 40

    Nemogucnost pristupa podesavanjima Empty Re: Nemogucnost pristupa podesavanjima

    Počalji  mzi Ned 25 Mar 2012 - 2:47

    Nema na cemu Wink

    Sponsored content


    Nemogucnost pristupa podesavanjima Empty Re: Nemogucnost pristupa podesavanjima

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pet 19 Apr 2024 - 4:44